Facebook
Instagram
YouTube

I'm The Man, Sepultura oraz Slayer

Pakiet Promocyjny

I'm The Man, Slayer oraz Sepultura - Zestaw książek

Prezentowany pakiet trzech biografii – Wspomnienia niezmordowanego Scotta Iana z Anthrax, biografii Slayera oraz Sepultury dają możliwość głębokiego poznania wszystkich uwarunkowań, które doprowadziły do rozwoju tego nurtu muzycznego.

Specjalna cena pakietu

88,00 zł – 74,00 zł

I’M THE MAN

Autobiografia tego gościa z Anthrax

Scott Ian

SEPULTURA

Brazylijska furia

Jason Korolenko

SLAYER

KRWAWE RZĄDY

Joel McIver

Thrash zrewolucjonizował muzykę metalową. Nie potrzebne są tu właściwie żadne dodatkowe wyjaśnienia – jest to prawda znana od dawna i nie podlegająca dyskusji. Jego niezwykłość polegała na wprzęgnięciu szybkiej, wirtuozerskiej gry na gitarze do wściekle agresywnych utworów opartych na przemyślanych riffach. Oczywiście, muzyka metalowa poszerzała swoje granice: po okrzepnięciu thrashu i jego wkroczenia do „mainstreamu” wraz z sukcesem Metalliki powstawać zaczęły jeszcze bardziej ekstremalne twory, zaliczane do stylistyk death i Black metalowych. To jednak thrash na początku lat 80 przywrócił honor zespołom uznawanym za bardziej ekstremalne.
Prezentowany pakiet trzech biografii – Wspomnienia niezmordowanego Scotta Iana z Anthrax, biografii Slayera oraz Sepultury dają możliwość głębokiego poznania wszystkich uwarunkowań, które doprowadziły do rozwoju tego nurtu muzycznego. Dwie pierwsze z wymienionych grup muzycznych do dzisiaj uznawane są za pionierów i najgenialniejszych przedstawicieli thrashu. Zaliczani są zresztą, wraz Megadeth i Metalliką do tzw. „Wielkiej czwórki thrash metalu”. Z kolei Brazylijczycy z Sepultury współtworzyli międzynarodową scenę thrashową pomimo późniejszej wolty w stronę muzyki o zabarwieniu plemiennym. Każda z biografii napisana została przez wybitnych specjalistów, znawców tematyki i oddanych fanów sceny, co powoduje, że ich lektura poszerzy bądź ugruntuje wiedzę czytelników o tym fascynującym okresie w rozwoju ciężkiej muzyki.

Zapisz się do Newslettera aby otrzymywać informacje o naszych nowościach, zapowiedziach i wydarzeniach!

I’m The Man, Sepultura oraz Slayer – Pakiet biografii
4.89 (97.76%) 116 votes